درباره استیل آروین

شرکت تولیدی بازرگانی استیل پایتخت آروین با بیش از 25 سال سابقه فعالیت در زمینه واردات محصولات استنلس استیل به منظور تهیه و تامین تجهیزات صنعتی در صنایع غذایی ، بهداشتی ، شیمیایی ، نفت ، گاز ، پتروشیمی و فولاد سازی آغاز به کار کرده است.
کلیه محصولات ارائه شده مطابق استانداردهای بین المللی همچون ISO،DIN،SMS،ASME،ASTM،AISI،ANSIو … می باشد.
این شرکت در حال حاضر نیازهای بسیاری از پروژه های صنعتی را با کیفیت قابل قبول و در زمان مناسسب ارائه می دهد. جدا از کیفیت محصولات قابل عرضه خدمات پس از فروش و ارائه مدارک فنی همیشه از موارد مورد توجه مشتری های این شرکت می باشد.
ما قادر هستیم محصولات ارائه شده را با استانداردهای موجود گواهی کرده یا بنا به درخواست مشتری تائیدیه مراکز معتبری چون بازرسی SGS،IEI،BSIو…. در این زمینه کسب نمائیم.
این بازرگانی با برخورداری از کادری مجرب و روابط گسترده با کارخانه جات معتبر تولید کننده علاوه بر موجودی انبارها خود لوله – تیوپ- اتصالات-فلنج و انواع شیر آلات در سایز کلاس و فشار های مختلف از کشورهای آسیایی و اروپایی و همچنین تجربه سالها فعالیت با پروژه ها و شرکت های مختلف آمادگی دارد تا در کوتاهترین زمان و با مناسب ترین قیمت و کیفیت مطلوب مطابق با استانداردهای مورد نظر مهندسان مشاور طرح،کالاهای سفارشی پروژه ها را تامین نماید.
با امید به اینکه فعالیت های این شرکت گامی هر چند کوچک در ارتقا و سازندگی کشور عزیزمان ایران باشد.

با تشکر و احترام - مدیریت شرکت تولیدی بازرگانی استیل پایتخت آروین - بیگدلی

گواهی نامه های حسن انجام کار

شرکت استیل آروین در طول سال های فعالیت ، مفتخر به دریافت گواهی نامه های حسن انجام کار زیر شده است :

مشتریان ما

برخی از نام های آشنایی که افتخار همکاری با آنها را داشته ایم :

شرکت واگن سازی تهران
شرکت گسترش فتاوری خوارزمی
شرکت فولاد مبارکه اصفهان
شرکت شیر خشک پگاه
شرکت ذوب آهن اصفهان
شرکت آبتین صنعت معین
شرکت تولیدی صنعت دمیرچی